SANAYİCİLER TEK YÜREK OLDU !

 Balıkesir Sanayi Odasının Yıldız Otel’de düzenlediği ‘Gönül Sofrası’ iftarında Gönen ve Manyaslı sanayiciler bir araya geldi.

Türkiye’yi doyuran il olarak anılan Balıkesir’in, sanayi bakımından gelişmesinde en büyük rolü olan BSO, her yıl geleneksel olarak organize ettiği’Gönül Sofrası’ iftar buluşmalarının bu yılki 7’ci etabını Gönen’de gerçekleştirdi. BSO Başkanı İsmail Uğur’un konuklarını tek tek karşıladığı iftara Gönen belediye Başkanı ve Bandırma OSB Başkanı Hüseyin Yakar, Ticaret Odası Başkanı Hasan Özçağlayan, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu, Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Özer ile BSO üyesi Gönen ve Manyaslı sanayiciler katıldı.

BSO Başkanı İsmail Uğur,  ‘Gönül Soframıza hoşgeldiniz’ diyerek başladığı konuşmasında davete katılan üyelere teşekkür etti, davetlilerin ramazan ayını kutladı. Birlik beraberlik vurgusu yapan Uğur, geleneksel iftar buluşmasının 7’cisini Gönen’de yapmaktan  dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Uğur’un ardından söz alan Ticaret Odası başkanı Hasan Özçağlayan Gönen sınırları içerisinde iki tane sanayi bölgesi olduğunu hatırlatarak “Sanayici elini değil vücudunu taşın altına sokandır. Memleketin çekici gücüyüz” derken, Türkiye’nin her noktasında milli istihdam seferberliği başlatıldığını anımsatan  Belediye Başkanı ve OSB Başkanı Hüseyin Yakar ise “Zor bir süreçten geçmemize rağmen, geleceğimizden umutluyuz. Milli istidam seferberliği Türkiye’nin her yerinde yapılıyor. Bandırma ve Gönen OSB’de müteşebbislerin cazibe merkezi oldu. Sanayici, müteşebbis ve sivil toplum örgütleri el ele vererek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

KAYNAK: GÖNEN POSTASITAKİP İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZI BEĞENİN


21.6.2017 13:32:36
1568