BÜYÜKŞEHİR'DEN 40 KM LİK YOL !

 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gönen kırsal mahallelerinde 40 kmö’lik grup yolu yapım çalışmasını başlattı. Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Büyükşehir Belediye ekiplerinin yol yapım çalışmasını, Gönen’in en sıkıntılı grup yollarından Koçbayır, Ömerler, Kalburcu, Deliktaş mahallelerini kapsayan grup yolunda devam ettirdiğini bildirdi.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, kırsalda vatandaşların ulaşım ağını daha kolay ve konforlu bir şekilde kullanmaları için arazi ve mevsim şartlarına aldırmadan yol yapıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Koçbayır-Ömerler-Kalburcu-Deliktaş Mahalleleri Grup Yolu viraj kesimi, rampa düşürülmesi ve yol genişletilmesi çalışmasına devam ediyor. Ekipler, dik rampalı, virajlı ve dar olan grup yolunu kullanan vatandaşların isteği üzerine yaz sezonunda tamamlamak için hummalı çalışma içerisinde.

Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Gönen’in kırsalıunda sorunlu yol bırakmayacağını, 40 kmlik grup yolunun da yaz sezonu bitmeden tamamlanacağını açıkladı.TAKİP İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZI BEĞENİN


12.7.2017 10:11:51
1781