AŞILI CHANDLER CEVİZ FİDANI NEREDEN ALINIR ?

Dünyadaki Ceviz Fidanı üretiminin büyük bir kısmı ülkemizde yapılmaktadır. Türkiyede ise ceviz fidanı üretiminin %90 ı Marmara Bölgesinde bulunan Bandırma ilçesinde yapılarak hem ülke pazarına hemde yurt dışı pazara ihrac edilmektedir. Her yıl üretilen milyonlarca fidan alıcılarla buluşarak tükenmektedir.

Bu pazarın büyüklüğünü gören irili ufaklı yatırımcılarda Fidan işinde oldukça çok para olduğunu düşünerek bilinçsizce fidan üretimine başlamışlardır. Ancak hem düzgün yapılmayan sulama bakımların ardından tam tutturulamayan aşılama işlemi ile birlikte ortaya çıkan fidan maalesef ki ekildiğinde beklenen verimi vermemektedir. Bu yüzden Aşılı Ceviz Fidanı satın alırken köklü, dürüst çalışan firmaları tercih etmeniz Ceviz üretiminiz için çok ciddi şekilde önem arz etmektedir. Aşılı Chandler Ceviz fidanı diye satın aldığınız fidanlar tamamiyle farklı bir tür çıkabilmekte hatta aşılı diye satılan fidanlar sizlere aşısız şekilde satılabilmektedir.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kişilerin kötü niyetine kalan bu kandırmacalardan kendinizi korumak için mutlaka satın alacağınız firmayı iyi araştırın. Bu işi en az 30 yıldır yapan firmaları tercih etmekten çekinmeyin. Mahsülünüz bol olsun !TAKİP İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZI BEĞENİN


25.10.2017 11:22:25
1030