GÖNEN'Lİ ASTSUBAY ASKERLERİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE VEFAT ETTİ !

Gönen nüfusuna kayıtlı 28 yaşındaki Astsubay Üstçavuş Rıdvan Çetin görev yaptığı Gümüşhane’de kafasına dayadığı tabancası ile hayatını kaybetti.

Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli bir Jandarma Astsubay askerlerinin gözü önünde oynadığı Rus ruleti sırasında kafasına dayadığı tabancasının ateş alması sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

OLAY ŞU ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİ.

Alınan bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı emrinde oto teknisyeni ve bakım astsubayı olarak görev yapan Balıkesir Gönen nüfusuna kayıtlı Astsubay Üstçavuş Rıdvan Çetin (28), gündüz ilçeleri dolaştıktan sonra akşam saatlerinde Alay Komutanlığı’nda çalıştığı Kademe’ye geldi.

Burada içtima düzeni alan askerlerinden toplu tabancasını isteten Çetin, tabancadaki mermileri tek mermi kalıncaya kadar boşalttı. Alkollü olduğu belirlenen Çetin, şakağına dayadığı silahla Rus ruleti oynarken ilk denemesinde silah ateş aldı.Ağır yaralanan ve 112 Acil Servis ambulansıyla Gümüşhane Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Çetin, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.TAKİP İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZI BEĞENİN


27.12.2017 10:11:26
9036